Vrácení zboží a reklamace

Dobrý den a děkujeme za váš nákup! Doufáme, že budete s projektorem spokojeni. Pokud však z jakéhokoli důvodu nejste nebo jste narazili s produktem na problém, můžete požádat o výměnu zboží nebo vrácení peněz. Další informace o reklamacích najdete níže.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Všechno vrácené zboží musí být odesláno do 14 dnů od data nákupu. Všechny vrácené položky musí být nové a nepoužité, se všemi původními štítky. Objednávku lze případně zrušit před datem její expedice. Pokud již bylo zboží odesláno, zrušení není možné.

JAK PROJEKTOR  VRÁTIT
Chcete-li vrátit nebo vyměnit produkt, zašlete prosím e-mail zákaznickému servisu na adresu ahoj@insunlight.cz. Položku bezpečně do původního obalu a odešlete zásilku zpět na následující adresu:

Ulice a číslo popisné: Hněvotín 450
Město: Hněvotín
PSČ: 783 47
Náklady na odeslání zboží hradí odesílatel.

NÁHRADY
Po obdržení vaší reklamace a kontrole stavu zboží zpracujeme vrácení peněz nebo výměnu. Počkejte prosím alespoň pět dnů od obdržení vaší položky na zpracování vašeho vrácení nebo výměny. O zpracování vašeho vrácení vás budeme informovat e-mailem.


VÝJIMKY
V případě vadných nebo poškozených produktů nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktních údajích a domluvíme se na vrácení peněz nebo výměně.

OTÁZKY
Máte-li jakékoli dotazy týkající se reklamací, prosím kontaktujte nás.
+420 777 637 702
ahoj@insunlight.cz